Penzión TATRA
Cena a meny
Zobrazenie cien v mene:
Už ste rozhodnutí?
Webkamera naživo
21.03. (utorok) o 13:00
Vzduch: 8 °C
Voda: - °C
NajHotel.eu

Podmienky a postup rezervácie

Podmienky a postup rezervácie sa rôznia v závislosti od toho, či ide o pobyt v sezónnom období (júl a august) alebo v mimosezónnom období. V oboch prípadoch však platí, že pokiaľ sa rozhodnete rezervovať si pobyt, preferované je zaslanie rezervácie e-mailom, cez kontaktný formulár alebo prostredníctvom rezervačného formulára. Pri rezervácii prosíme uviesť:

  • meno a priezvisko osoby rezervujúcej si pobyt vrátane kontaktných údajov (e-mail, telefonický kontakt),
  • dátum príchodu a dátum odchodu - termín pobytu,
  • typ požadovanej izby, resp. izieb (koľko-lôžkové),
  • ubytované osoby, t.j. počet dospelých a detí starších ako 12 rokov, počet detí vo veku 3-12 rokov a počet detí do 3 rokov,
  • v prípade záujmu o stravovanie uviesť typ stravovania (napr. len raňajky, polpenzia, ...) vrátane požiadavky na detské porcie.

Pobyty v sezónnom období (júl a august)

Po prijatí a spracovaní požiadavky na rezerváciu posielame obratom e-mail s informáciu o realizovateľnosti rezervácie. Ak je rezervácia zrealizovateľná, e-mailom zašleme presnú cenovú kalkuláciu pobytu spolu s podmienkami rezervácie.

Po prijatí akceptácie zaslanej cenovej ponuky a podmienok rezervácie, zasielame e-mailom údaje na zaplatenie zálohy za pobyt vo vyške 40% z ceny samotného ubytovania bez zliav. V tomto okamihu je rezervovaná izba predbežne zarezervovaná až do termínu na zaplatenie zálohy (zvyčajne týždeň od prijatia akceptácie). Zálohu je možné uhradiť bankovým prevodom na účet vedený na Slovensku (Fio Banka), poštovou poukážkou alebo osobne. Údaje na zaplatenie zálohy zasielame až po dohodnutí všetkých detailov rezervácie.

V prípade, že časové obdobie medzi potvrdením rezervácie a nástupom na pobyt je príliš krátke na zrealizovanie zaplatenia zálohy (typicky 2 dni u klientov zo Slovenska a týždeň u zahraničných klientov), izbu je možné zarezervovať aj bez zaplatenia zálohy.

Okamžite po prijatí zálohy zasielame klientovi potvrdenie rezervácie a prijatia zálohy e-mailom.

Termíny pobytov v sezónnom odbobí

V sezónnom odbobí rezervujeme predovšetkým turnusové (týždňové alebo 2-týždňové) pobyty s nástupom v sobotu, ktoré sú aj cenovo zvýhodnené.

Pobyty v mimosezónnom období (máj, jún, september, október)

Po prijatí a spracovaní požiadavky na rezerváciu posielame obratom e-mail s informáciu o realizovateľnosti rezervácie. Ak je rezervácia zrealizovateľná, e-mailom zašleme presnú cenovú kalkuláciu pobytu spolu s podmienkami rezervácie.

Po prijatí akceptácie zaslanej cenovej ponuky a podmienok rezervácie, je objednávaná izba ihneď zarezervovaná. Pri pobytoch v mimosezónnom období nie je potrebné uhradenie zálohy za pobyt. Výnimkou sú skupinové rezervácie, u ktorých sa podmienky rezervácie dohodnú individuálne a zaplatenie zálohy je vyžadované.

Stornovanie pobytov

V prípade zmeny alebo zrušenia rezervácie prosíme o čo najskoršie oznámenie tejto skutočnosti. Preferované je oznámenie e-mailom.

Ak dôjde k zrušeniu pobytu so zaplatenou zálohou, pri zrušení pobytu:

  • viac ako 2 týždne pred nástupom na pobyt je vrátená celá záloha,
  • menej ako 2 týždne a viac ako týždeň pred nástupom na pobyt je vrátených 50% z prijatej zálohy,
  • menej ako týždeň pred nástupom na pobyt záloha nie je vrátená.