Penzión TATRA
Cena a meny
Zobrazenie cien v mene:
Už ste rozhodnutí?
Webkamera naživo
16.01. (nedeľa) o 13:00
Vzduch: - °C
Voda: - °C
NajHotel.eu

Často kladené otázky

Pokiaľ tu nenájdete odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať.

Leto 2021 a obmedzenia v súvislosti s COVID-19

Aké obmedzenia budú počas leta 2021?

  • Obedy a večere ponúkajú 3 prevádzky (puby/hostince/pizza) v blízkom okolí, ktoré poskytujú stravovanie aj na vonkajšej krytej terase.
  • Rezervované budú len pobyty na aspoň 3 noci - z preventívnych dôvodov kvôli zníženiu obmeny hostí.
  • Areál s bazénom bude otvorený v súlade s aktuálne platnými opatreniami. Areál je len pre ubytovaných hostí - neubytovaní hostia nemajú prístup do areálu. Alternatívou je využitie rozsiahlych pláži na Valkove, ktoré v dňoch pondelok-piatok nezvyknú byť preplnené návštevníkmi.

Vzhľadom na obmedzenie ponuky stravovania, resp. pri preferovaní vlastného stravovania, odporúčame izby vybavené kuchynkou (apartmán v penzióne TATRA a izby v objekte Milka). Používanie varičov na izbách bez kuchynky je z požiarno-bezpečnostných dôvodov zakázané. Na každej izbe je však rýchlovarná konvica a chladnička. Na prízemí penziónu TATRA je k dispozícii mikrovlnka na ohrev jedál.

Rekreačné poukazy

Je možné využiť rekreačné poukazy na pobyt v penzióne?

Áno, vystavujeme faktúry za pobyt obsahujúce všetky náležitosti na uplatnenie rekreačného poukazu u zamestnávateľa. Minimálna dĺžka pobytu na uplatnenie poukazu sú 2 noci. Okrem ubytovania je možné rekreačným poukazom hradiť aj stravovanie objednané k pobytu.

Je možné využiť aj rekreačné poukazy vo forme platobnej karty?

Žiaľ, poukazy vo forme platobnej čipovej karty neakceptujeme.

Rezervácie

Je možné si rezervovať počas sezónneho obdobia víkendový pobyt?

Áno, je to možné. Kratšie, resp. neturnusové pobyty zvyčajne nerezervujeme dlhodobo dopredu.

Platby a poplatky

Sú s pobytom spojené aj nejaké ďalšie poplatky okrem tých, ktoré sú uvedené v cenovej kalkulácii?

Nie. Cena uvedená v cenovej kalkulácii je finálna.

Koľko sa platí za parkovanie?

Parkovanie pre klientov penziónov TATRA a Milka je zabezpečené na parkovisku pri penzióne TATRA. Toto parkovisko je bezplatné.

Dá sa v penzióne platiť kartou?

V penzióne nemáme platobný terminál. Všetky platby sú možné len v hotovosti. Najbližšie bankomaty sú v mestách Stropkov a Giraltovce (18 km z Valkova).

Pobyt

Je v penzióne možný pobyt so psom?

Nie, v našim penziónoch nie je možný pobyt so psom. Jedinou výnimkou je 3-posteľová izba pod terasou v penzióne Milka, v ktorej takýto pobyt je možný (keďže izba má samostatný vchod). Pobyt so psom v tejto izbe je treba vopred ohlásiť. Za psa sa nevyberá poplatok. Klient však musí dbať na to, aby pes neobmedzoval ďalších klientov penziónu.

Sú v blízkosti penziónu nejaké potraviny alebo iné obchody?

Áno, na Valkove je niekoľko potravín. Najbližšie sa nachádzajú asi 300 m od penziónu. Otvorené sú však len počas sezóny (júl, august). V mimosezónnom období je najbližší obchod v obci Bžany (asi 4 km od Valkova). Supermarkety (Tesco, Lidl) sa nachádzajú v meste Stropkov (18 km z Valkova).