Guesthouse Milka
Currencies
Show prices in the currency:
Are you decided?
Live webcam
Mar, 21 (Tuesday) at 13:00
Air: 8 °C
Water: - °C
NajHotel.eu

Penzión Milka

Penzión Milka sa nachádza v centre rekreačnej oblasti Valkov pri vodnej nádrži Domaša. Táto oblasť je vďaka svojej lokalizácii ideálnym miestom pre spoznávanie krás a zaujímavostí východného Slovenska. V mimosezónnom období je Valkov vhodný najmä pre ľudí hľadajúcich oddych v tichom a pokojnom prostredí. V sezónnom období (júl a august) sa stáva Valkov miestom, kde mnohé rodiny trávia svoje letné dovolenky.

Guesthouse Milka
Guesthouse Milka

Penzión Milka nie je samostatným penziónom, ale je tzv. dependance (vedľajšou budovou) penziónu TATRA, ktorý sa nachádza hneď v susedstve a je vzdialený asi 20 m od Milky. Penzión Milka ponúka iba ubytovacie služby, recepcia a všetky ďalšie služby (stravovanie, ...) sú klientom poskytované v penzióne TATRA. Pre kompletný prehľad o ponúkaných službách odporúčame pozrieť stránky penziónu TATRA.

Penzión Milka ponúka ubytovanie v dvoch 4-posteľových mezonetových izbách na poschodí penziónu, 4-posteľovej dvojizbe na prízemí a 3-posteľovej izbe pod terasou. V každej izbe je možnosť prístelky. Budova penziónu je dreveno-murovaná s prevahou dreva. Penzión Milka bol otvorený v roku 1999.

Dispozičné riešenie penziónu, ktoré dodáva penziónu Milka skôr charakter veľkej letnej chaty rodinného typu, predstavuje alternatívu k ubytovaniu "hotelového" typu poskytovaného penziónom TATRA. Tento charakter je zvýraznený použitými materiálmi, interiérom, dostupnosťou kuchynského kúta pre každú izbu (možnosť vlastného stravovania a prípravy nenáročných jedál) či terasou. Keďže prevažná časť interiéru je v dreve, o to viac je treba dbať vzájomnú ohľaduplnosť ubytovaných klientov.

Covered patio with fireplace
Covered patio with fireplace
The view from terrace
The view from terrace

K penziónu Milka patrí i vlastné kryté posedenie s otvoreným krbom s možnosťou grilovania. Neodmysliteľnou súčasťou penziónu je priestranná a klientami penziónu často využívaná terasa.

Parkovanie je na bezpečnom parkovisku pri penzióne TATRA, ktoré je v dohľade aj z penziónu Milka. Parkovisko je monitorované kamerovým systémom.

Leisure pool
Leisure pool

Pre klientov penziónu je umožnený bezplatný vstup do súkromného areálu s relaxačným bazénom pri penzióne TATRA.